Konsulting

Obecnie ciągłe podnoszenie konkurencyjności i efektywności działania przedsiębiorstwa jest na stałe wpisane w plan rozwoju każdej firmy, a automatyzacja procesów jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań. 

Przekazanie części procesów obsługi pieniędzy urządzeniom pozwala na redukcję kosztów.  Zapewnia także wzrost bezpieczeństwa działań z nimi związanych. Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniami, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty konsultingowej.

Prawie 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na dogłębne zrozumienie procesów obsługi pieniędzy. Jesteśmy w stanie zaproponować i stworzyć nowoczesne rozwiązania, które będą całkowicie pokrywać Państwa potrzeby.

Przykłady zrealizowaliwanych przez nas projektów:

  • Szkolnictwo - wprowadzenie opłatomatu pozwala na usprawnienie procesu przyjmowania opłat od studentów, odciążając obsługę administracyjną i ograniczając koszty obsługi bankowej. Nasze opłatomaty obsługują szkolne i uczelniane bibiloteki.
  • Transport - sprzedaż biletów przez kierowców wymaga ich codziennych rozliczeń z kasą.  Wpłatomat umożliwia wpłacenie utargu w dowolnym momencie, poza godzinami działalności biura przedsiębiorstwa. Środki zostają automatycznie podliczone i wydrukowany paragon potwierdzający wpłatę. Urządzenia naszej produkcji można znaleźć w bazach przedsiębiorstw komunikacji samochodowej. 
  • Sieci Handlowe - ograniczenie kosztów obsługi poprzez zastosowanie recyklera. Klient ma możliwość samodzielnie opłacić należność w sklepie. Recykler przyjmie od klienta gotówkę i wyda resztę. 

Globe Solutions Logo

Kontakt

[email protected]
+48 22 750 69 20

Adres

Globe Solutions Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 5A
05-500 Piaseczno

hprand