Usługi

Poza działalnością produkcyjną, Globe Solutions oferuje również szereg usług, głównie związanych z branżą cash handlingu. Jesteśmy w stanie zaprojektować i skonstruować określone urządzenie związane z obsługą pieniędzy. Przeprowadzamy rewizje procesów zachodzących w Państwa firmie w celu usprawnienia ich przy wykorzystaniu naszych produktów. Świadczymy także usługi serwisu pozagwarancyjnego maszyn zajmujących się obsługą pieniędzy oraz wykonujemy utylizację takich urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rozwiązania indywidualne

Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży oraz ilość zrealizowanych projektów,  umożliwia nam stworzenie dowolnego urządzenia dostosowanego do potrzeb klienta. Jeżeli mają Państwo pomysł na maszynę, która usprawniłaby procesy zachodzące w Państwa firmie,  to chętnie je dla Państwa zaprojektujemy i wykonamy. 

Konsulting

Obecnie ciągłe podnoszenie konkurencyjności i efektywności działania przedsiębiorstwa jest na stałe wpisane w plan rozwoju każdej firmy, a automatyzacja procesów jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań. 

Przekazanie części procesów obsługi pieniędzy urządzeniom pozwala na redukcję kosztów.  Zapewnia także wzrost bezpieczeństwa działań z nimi związanych. Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniami, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty konsultingowej.

Prawie 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na dogłębne zrozumienie procesów obsługi pieniędzy. Jesteśmy w stanie zaproponować i stworzyć nowoczesne rozwiązania, które będą całkowicie pokrywać Państwa potrzeby.

Przykłady zrealizowaliwanych przez nas projektów:

  • Szkolnictwo - wprowadzenie opłatomatu pozwala na usprawnienie procesu przyjmowania opłat od studentów, odciążając obsługę administracyjną i ograniczając koszty obsługi bankowej. Nasze opłatomaty obsługują szkolne i uczelniane bibiloteki.
  • Transport - sprzedaż biletów przez kierowców wymaga ich codziennych rozliczeń z kasą.  Wpłatomat umożliwia wpłacenie utargu w dowolnym momencie, poza godzinami działalności biura przedsiębiorstwa. Środki zostają automatycznie podliczone i wydrukowany paragon potwierdzający wpłatę. Urządzenia naszej produkcji można znaleźć w bazach przedsiębiorstw komunikacji samochodowej. 
  • Sieci Handlowe - ograniczenie kosztów obsługi poprzez zastosowanie recyklera. Klient ma możliwość samodzielnie opłacić należność w sklepie. Recykler przyjmie od klienta gotówkę i wyda resztę. 

Serwis urządzeń

Firma Globe Solutions posiada kilkanaście punktów serwisowych w całej Polsce i z przyjemnością zajmie się obsługą serwisową Państwa urządzeń do cash handlingu.

Poniżej mapa punktów serwisowych w Polsce:

Mapa serwisu

Utylizacja urządzeń

Nieużywane sprzęty zalegające w magazynach, zajmują miejsce, generując koszty.

Nasi pracownicy zajmą się dla Państwa całym procesem usunięcia starych urządzeń bankowych.

W przypadku wymiany starych urządzeń naszej produkcji, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne rabaty na nowe urządzenia.

Globe Solutions Logo

Kontakt

[email protected]
+48 22 750 69 20

Adres

Globe Solutions Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 5A
05-500 Piaseczno

hprand